Список обладателей грантов

«Мәңгілік ел жастары – индустрияға!» - «Серпін» әлеуметтік жобасы аясында 2018-2019 оқу жылында грант иегерлері атанған студенттер туралы ақпарат

Оқу орны атауы: М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті

Студенттің аты-жөні

Келген аймағы (облыс, аудан, ауыл)

Шифры, мамандағы

Алматы

Жамбыл

Түркістан

Қызылорда

Маңғыстау

1.

Ерболат Жаннат Ерболатқызы

Маңғыстау обл, Маңғыстау ауд, Жыңғылды ауылы

Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу ісі

2.

Әбсұлтан Аружан Ермаханқызы

Қызылорда обл,Қазалы ауд,Бозкөл ауылы

Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу ісі

3.

Оңаш Тілекші Оңашқызы

Маңғыстау обл, Маңғыстау ауд, Жыңғылды ауылы

Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу ісі

4.

Сәби Ақтолқын Амонқосқызы

Маңғыстау обл, Маңғыстау ауд, Жыңғылды ауылы

Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу ісі

5.

Кащиева Нурсулу Отелгеновна

Маңғыстау обл,Мұнайлы ауд.

Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу ісі

6.

Түгел Меруерт Абайқызы

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

7.

Серикбаева Әсел Ахмедовна

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

8.

Эгизбаева Нурай Махсадовна

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

9.

Жораева Оразгүл Жақсылыққызы

Маңғыстау облысы,Жаңаөзен қаласы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

10.

Шамшаева Ардақ Қалыбекқызы

Қызылорда облысы, Арал ауданы, Қарашалан ауылы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

11.

Қыстаубаева Нұргүл Мырзабайқызы

Қызылорла облысы, Арал ауданы, Қарашалан ауылы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

12.

Сембаева Индира Мәлікқызы

Қызылорда облысы, Арал ауданы, Қызылжар ауылы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

13.

Әбіләкімова Еркемай Қайратқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

14.

Шахтыбаева Сәнгул Маратқызы

Маңғыстау облысы, Маңғыстау ауданы, Жарымыш ауылы

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

15.

Үсембаева Шолпан Ералиқызы

Түркістан облысы, Мақтарал ауданы, Атакент кенті,

Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

16.

Лесбек Гуласыл Кәдірбекқызы

Түркістан облысы, Сайрам ауданы, Ақырыс ауылы

Шет тілі: екі шет тілі

17.

Жақсыбаева Ұлжан Жасағанбергенқызы

Қызылорда облысы, Арал ауданы, Жақсықылыш кенті

Шет тілі: екі шет тілі

18.

Қозыбек Гауһар Сбанбекқызы

Түркістан облысы, Түлкібас ауданы

Шет тілі: екі шет тілі

19.

Қази Айдос Серікұлы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы

Шет тілі: екі шет тілі

20.

Омарова Динара Алпамысқызы

Қызылорда облысы, Арал ауданы, Сексеуіл кенті

Шет тілі: екі шет тілі

21.

Нұрқлыш Мөлдір Мухитқызы

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы

Шет тілі: екі шет тілі

22.

Ескермес Назерке Ерболқызы

Жамбыл облысы,Тараз қаласы

Шет тілі: екі шет тілі

23.

Әлімжанова Фариза Жалғасбайқызы

Қызылордаоблысы, Арал ауданы, Шижаға ауылы

Шет тілі: екі шет тілі

24.

Қазым Ұлдана Жақыпқызы

Түркістан облысы, Мақтарал ауданы

Шет тілі: екі шет тілі

25.

Нағашыбай Рауан Әлиұлы

Қызылорда облысы, қазалы ауданы,

Жалаңтөс батыр ауылы

География

26.

Асан Жақсылық Есенұлы

Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Шұбарсу ауылы

География

27.

Шакирова Диана Қайратқызы

Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Ақшұқыр ауылы

География

28.

Жауынбаева Альбина Қуанышқызы

Маңғыстау облысы, Жаңаөзен қаласы

География

29.

Мұратбай Жансай Бекжанқызы

Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы, Ұшқын ауылы

География

30.

Әріпқожаева Арайлым Қанатқызы

Қызылорда облысы, Сырдария ауданы Тереңөзек кенті

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

31.

Дуйсенбаева Жаркынай Каржаубаева

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

32.

Әліхан Айтжан Ермекұлы

Түркістан облысы, Бәйдібек ауданы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

33.

Калмуратов Нурислам Амируғли

Түркістан обл., Ордабасы ауданы, Шұбарсу ауылы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

34.

Нәден Ғұмыр-Ахмет Жұмабекұлы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Ақтан Батыр ауылы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

35.

Сапарбай Ұлмекен Арыстанбайқызы

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

36.

Ахметова Нұргүл Абуллаханқызы

Қызылорда облысы, Шиелі ауданы, Алмалы ауылы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

37.

Қалдыбай Гүлдана Мұқанқызы

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

38.

Өтешбаева Аяжан Оразбекқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

39.

Жумаханова Жанат Нурланқизи

Маңғыстау облысы, Мұнайлы ауданы

Әлеуметтік педагогика және өзін-өзі тану

40.

Аңдақұл Самат Дулатұлы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті

Биология

41.

Нурлыбекова Перизат Нұрлыбекқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы

Биология

42.

Смағұлова Гулнар Қашақбайқызы

Қызылорда облысы, Арал ауданы, қамыстыбас ауылы

Биология

43.

Мүзаппарқызы Назерке

Қызылорда облысы, Сырдария ауданы, А.Тоқмағанбетов ауылы

Биология

44.

Саламат Гүлай Саламатқызы

Маңғыстау облысы, Қарақия ауданы, Бостан ауылы

Биология

БАЗЫ ДАННЫХ

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

ВИРТУАЛЬНЫЙ ТУР

БУДЬ НА СВЯЗИ